Itea virginica ‘Henry's Garnet’ to piękny krzew dorastający do ok. 80 cm wysokości i ok. 120 cm szerokości. W czerwcu tworzy drobne, białe, pachnące kwiaty zebrane w liczne, delikatnie zwisające grona. Jasnozielone liście wczesną jesienią przebarwiają się na czerwonokarminowe kolory i utrzymują na roślinie do grudnia. Wymaga miejsc zacisznych i osłoniętych oraz lekko ocienionych.

Itea virginica Henry's Garnet – jesienne liście
Itea virginica 'Henry's Garnet' – jesienne liście

Itea wirginijska Henry's Garnet – jesienne liście
Itea wirginijska 'Henry's Garnet' – jesienne liście

Itea virginica Henry's Garnet – przykładowy materiał oferowany do sprzedaży, jesień
Itea virginica Henry's Garnet – przykładowy materiał
oferowany do sprzedaży, jesień

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Itea virginica Henry's Garnet – jesienne liście Itea wirginijska ’Henry's Garnet’ – jesienne liście Itea virginica ’Henry's Garnet’ – przykładowy materiał oferowany do sprzedaży, jesień

Copyright © 2010-2022 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.