Berberis thunbergii 'Orange Ice' PBR to szerokokolumnowa, zwarta odmiana berberysu Thunberga o pomarańczowych liściach. Według informacji podawanych przez odkrywcę tej rośliny, po 6 latach dorasta ona do ok. 70 cm wysokości i ok. 30 cm szerokości. Cechą charakterystyczną tej odmiany są owalne liście o pięknym, pomarańczowym kolorze.

WYMAGANIA
Berberys Thunberga 'Orange Ice' PBR nie ma specjalnych wymagań glebowych. Najładniej wybarwia się posadzony na stanowisku słonecznym. Dobrze toleruje cięcie.

ZASTOSOWANIE
Berberis thunbergii 'Orange Ice' PBR to roślina nadająca się do każdego ogrodu. Dobra odmiana na niewysokie obwódki i niewysokie żywopłoty. Można ją również sadzić pojedynczo i wykorzystywać do zestawień kolorystycznych.

Berberis thunbergii Orange Ice PBR  – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Berberis thunbergii 'Orange Ice' PBR  – przykładowa roślina
oferowana do sprzedaży

Berberys Thunberga Orange Ice PBR – zbliżenie liści
Berberys Thunberga 'Orange Ice' PBR – zbliżenie liści

Berberis thunbergii Orange Ice PBR – zbliżenie liści
Berberis thunbergii 'Orange Ice' PBR – zbliżenie liści

Berberys Thunberga Orange Ice PBR – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Berberys Thunberga 'Orange Ice' PBR – przykładowa roślina
oferowana do sprzedaży

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Berberis thunbergii Orange Ice PBR – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży Berberys Thunberga Orange Ice PBR – zbliżenie liści Berberis thunbergii Orange Ice PBR – zbliżenie liści Berberys Thunberga Orange Ice PBR – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży

Copyright © 2010-2024 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.