Miscanthus sinensis Sirene to silnie rosnąca, kępowa trawa. Wraz z kwiatostanami dorasta do ok. 2 m wysokości. Liście jasnozielone, wąskie i delikatnie przewisające na końcach. Kwitnie bardzo obficie. Kwiatostany jedwabiste, początkowo czerwone, potem srebrzystobiałe, bardzo puszyste. Odmiana ta wymaga gleb żyznych i wilgotnych. Doskonała roślina do sadzenia na rabatach, nad oczkami wodnymi i stawami oraz wśród innych roślin liściastych i iglastych.

Miscanthus sinensis Sirene – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Miscanthus sinensis Sirene – przykładowa roślina
oferowana do sprzedaży

Miskant chiński Sirene – kwiatostany
Miskant chiński Sirene – kwiatostany

Miscanthus sinensis Sirene – zbliżenie rozwijających się kwiatostanów
Miscanthus sinensis Sirene – zbliżenie
rozwijających się kwiatostanów

Miskant chiński Sirene – zbliżenie rozwijających się kwiatostanów
Miskant chiński Sirene – zbliżenie
rozwijających się kwiatostanów

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Miscanthus sinensis Sirene – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży Miskant chiński Sirene – kwiatostany Miscanthus sinensis Sirene – zbliżenie rozwijających się kwiatostanów Miskant chiński Sirene – zbliżenie rozwijających się kwiatostanów

Copyright © 2010-2024 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.