Miscanthus giganteus Lottum to odmiana miskanta, dorastająca wraz z kwiatostanem, do ok. 2-2,2 m wysokości. Liście jasnozielone, w szerokie, żółte, poprzeczne cętki. Kwiatostany bardzo okazałe, puszyste, jasnoróżowe. Wymaga gleb żyznych i wilgotnych. Doskonała odmiana do sadzenia nad oczkami wodnymi, stawami oraz na rabatach wśród innych roślin liściastych i iglastych.

Miscanthus giganteus Lottum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Miscanthus giganteus Lottum – przykładowa
roślina oferowana do sprzedaży

Miskant olbrzymi Lottum – liście
Miskant olbrzymi Lottum – liście

Miscanthus giganteus Lottum – zbliżenie liścia
Miscanthus giganteus Lottum – zbliżenie liścia

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Miscanthus giganteus Lottum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży Miskant olbrzymi Lottum – liście Miscanthus giganteus Lottum – zbliżenie liścia

Copyright © 2010-2024 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.