Hosta Pearl Lake to stosunkowo niewielka odmiana funkii o szarozielonych, sercowatych liściach. Rosnąc w gruncie tworzy regularną, okrągłą kępę, osiągającą wraz z kwiatami ok. 30-40 cm wysokości. Doskonała roślina okrywowa do zacienionych miejsc.

Hosta Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie
Hosta Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie

Funkia Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie
Funkia Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie

Hosta Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie
Hosta Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie

Funkia Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie
Funkia Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Hosta Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie Funkia Pearl Lake – dorosła roślina rosnąca w gruncie Hosta Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie Funkia Pearl Lake – dorosłe rośliny rosnące w gruncie

Copyright © 2010-2023 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.