Hosta ‘Mini August Moon’ to nieduża funkia dorastająca do ok. 20 cm wysokości o niedużych, okrągłych, delikatnych liściach w jaskrawożółtym kolorze. Dobrze toleruje stanowiska słoneczne. Roślina uzyskana w szkółce roślin ozdobnych MYKOFLOR Gospodarstwo Ogrodnicze.

Hosta Mini August Moon przykładowe rośliny oferowane do sprzedaży
Hosta 'Mini August Moon' przykładowe rośliny
oferowane do sprzedaży

Funkia Mini August Moon – zbliżenie liści
Funkia 'Mini August Moon' – zbliżenie liści

Hosta Mini August Moon – kwiatostany
Hosta 'Mini August Moon' – kwiatostany

Funkia Mini August Moon – zbliżenie liści
Funkia 'Mini August Moon' – zbliżenie liści

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Hosta Mini August Moon – przykładowe rośliny oferowane do sprzedaży Funkia Mini August Moon – zbliżenie liści Hosta Mini August Moon – kwiatostany Funkia Mini August Moon – zbliżenie liści

Copyright © 2010-2024 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.