Hosta Cherry Berry to piękna odmiana niedużej funkii o lancetowatych liściach, z szerokim, białokremowym środkiem i ciemnozielonym brzegiem. Bardzo charakterystyczne u tej odmiany są pędy kwiatowe oraz torebki nasienne, które mają intensywną, różowoczerwoną barwę, doskonale widoczną na tle kremowych liści. Liście rozkładają się horyzontalnie wokół karpy, tworząc z tej hosty doskonałą roślinę okrywową. Nadaje się na stanowiska słoneczne i półcieniste.

Hosta Cherry Berry – przykładowy materiał oferowany do sprzedaży
Hosta Cherry Berry – przykładowy materiał oferowany do sprzedaży

Funkia Cherry Berry – zbliżenie nasady liści
Funkia Cherry Berry – zbliżenie nasady liści

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Hosta Cherry Berry – przykładowy materiał oferowany do sprzedaży Funkia Cherry Berry – zbliżenie nasady liści

Copyright © 2010-2023 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.