Hemerocallis ‘EveryDaylily Punch Yellow’ to niska odmiana liliowca, dorastająca do ok. 40 cm wysokości o drobnych, pastelowych kwiatach. Kwiaty mają płatki w dwu kolorach: żółtym i jasnobrązowym. Ogromną zaletą tej odmiany jest długość kwitnienia, trwająca od czerwca do października. W tym okresie na dorosłej, dobrze rozrośniętej i utrzymanej kępie może pojawić się ok. 400 kwiatów. Doskonała odmiana do nasadzeń miejskich np. do obsadzania większych powierzchni w parkach, ogrodach lub na skwerach.

Hemerocallis ‘EveryDaylily Punch Yellow’ – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Hemerocallis ‘EveryDaylily Punch Yellow’ –
przykładowa roślina oferowana do sprzedaży

Liliowiec ‘EveryDaylily Punch Yellow’ – kwiatostany
Liliowiec ‘EveryDaylily Punch Yellow’ – kwiatostany

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Hemerocallis ‘EveryDaylily Punch Yellow’ – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży Liliowiec ‘EveryDaylily Punch Yellow’ – kwiatostany

Copyright © 2010-2023 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.