Athyrium niponicum 'Metallicum' to paproć o liściach sezonowych długości ok. 30-40 cm i charakterystycznej srebrzystobiałej barwie. Wymaga stanowisk półcienistych, ale stosunkowo jasnych. Przepiękna paproć o niespotykanym odcieniu liści.

Athyrium niponicum Metallicum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Athyrium niponicum Metallicum –
przykładowa roślina oferowana do sprzedaży

Wietlica japońska Metallicum – zbliżenie liści
Wietlica japońska Metallicum – zbliżenie liści

Athyrium niponicum Metallicum – zbliżenie liści
Athyrium niponicum Metallicum – zbliżenie liści

Wietlica japońska Metallicum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży
Wietlica japońska Metallicum –
przykładowa roślina oferowana do sprzedaży

 

« wstecz »


Mykoflor – Gospodarstwo Ogrodnicze, województwo lubelskie. Producent roślin ozdobnych (gospodarstwo szkółkarskie).
Materiał dorosły, młodzież (sadzonki iglaste i liściaste) do dalszej produkcji (young plants).
Szczepiona młodzież iglasta (Larix – modrzew, Pinus – sosna, sosny).

Lokalizacja: 100 km od Warszawy (Warszawa, Radom, województwo mazowiecie), 60 km od Lublina (Lublin, województwo lubelskie), 200 km od Rzeszowa (Rzeszów, województwo podkarpackie), 200 km od Białegostoku (Białystok, województwo podlaskie), 200 km od Łodzi (Łódź, województwo łódzkie), 150 km od Kielc (Kielce, województwo świętokrzyskie), 250 km od Krakowa (Kraków, województwo małopolskie), 400 km od Poznania (Poznań, województwo wielkopolskie), 330 km od Katowic (Katowice, województwo śląskie), 340 km od Opola (Opole, województwo opolskie), 400 km od Wrocławia (Wrocław, województwo dolnośląskie), 340 km od Olsztyna (Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie), 350 km od Bydgoszczy, Torunia (Bydgoszcz, Toruń, województwo kujawsko-pomorskie), 460 km od Gdańska (Gdańsk, województwo pomorskie), 660 km od Szczecina (Szczecin, województwo zachodniopomorskie), 560 km od Zielonej Góry (Zielona Góra, województwo lubuskie).

Zobacz również na www.sosny-mikoryza.pl.

 

Athyrium niponicum Metallicum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży Wietlica japońska Metallicum – zbliżenie liści Athyrium niponicum Metallicum – zbliżenie liści Wietlica japońska Metallicum – przykładowa roślina oferowana do sprzedaży

Copyright © 2010-2022 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.