Nasza Szkółka od lat 80. XX wieku zajmuje się produkcją roślin. Gospodarstwo zakładał Włodzimierz Szałański, który specjalizował się w produkcji drzewek owocowych. Stopniowo profil gospodarstwa zmieniał się w kierunku roślin ozdobnych. Aktualnie Szkółkę prowadzi jego córka Dorota Szałańska-Cegiełka wraz z mężem. Głównym produktem Szkółki są obecnie krzewy i drzewa ozdobne uprawiane w pojemnikach od 2 do 16 l. Do sprzedaży oferowany jest szeroki asortyment gatunków i odmian roślin:

  • liściastych (również szczepionych)
  • iglastych (również szczepionych)
  • bylin

Zapraszamy do współpracy.

PUNKT SPRZEDAŻY

NA TROPACH NATURY

Naszą pasją są nie tylko rośliny, ale również praca z psami i obcowanie z naturą. Nasz owczarek niemiecki Kacper wraz ze swoją panią Dorotą Szałańska-Cegiełka reprezentowali Polskę w XXVI Mistrzostwach Świata w Tropieniu Sportowym odbywających się na Węgrzech w 2021 roku. Zajęliśmy na nich 25 miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Polska, po raz pierwszy w historii, była sklasyfikowana na tych mistrzostwach w rankingu drużynowym i zajęła 8 lokatę.

Copyright © 2010-2024 Mykoflor - Gospodarstwo Ogrodnicze. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Kopiowanie zdjęć, opisów i innych treści zawartych na stronie bez zezwolenia jest zabronione i stanowić będzie naruszenie praw autorskich.